کد ملی:
 
کلمه عبور یا کد رهگیری:
 
بسمه تعالي

ما مفتخريم كه دانش آموختگان دانشگاه علوم پزشكي سبزوار با توجه به توانمنديها و تجارب علمي خويش سرامد بسياري از هم ترازان خود در مراكز علمي-پژوهشي سراسر جهان هستند.در راستاي احترام به وقت و سرمايه شما عزيزان، معاونت آموزشي دانشگاه، سامانه مجازي دانش آموختگان را راه اندازي نموده است،تا بدون نياز به حضور در دانشگاه مدارك مورد نياز خود را از طريق اداره پست جمهوري اسلامي ايران دريافت نماييد.

 هدف از ايجاد سامانه:
1. اطلاع از كليه قوانين و آئين نامه هاي آموزشي 
2. حذف رفت و آمدهاي غير ضروري و پيشگيري از تحميل هزينه هاي مالي و بروز خطرات جاني 
3. صرفه جويي در هزينه سفرها و اقامت در شهر سبزوار
4. امكان اطلاع رساني به دانش آموختگان در اسرع وقت به صورت آنلاين 
5. ساده سازي و سرعت بخشيدن براي اطلاع رساني به دانش آموختگان 

 چگونگي عضويت در سامانه:
دانش آموخته گرامي نظر به اينكه از اين پس دانشگاه علوم پزشكي سبزوار از پذيرش حضوري دانش آموختگان معذور خواهد بود لذا خواهشمند است ابتدا فرم عضويت را با توجه به دستورالعمل زير پر نماييد و منتظر ارسال كلمه عبور پس از تاييد دانش آموختگي خود باشيد.


 نحوه تكميل فرم:

در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد: 

 تذكر:
جهت انجام پيش ثبت نام از مرورگر Google  Chrome  استفاده نمائيد و
در صورت استفاده از گوشي موبايل و تب لت تنها از گوشي و تب لت هايي ميتوان استفاده نمود كه سيتم عامل آنها Android  بوده و همچنين داراي مرورگر Google Chrome  باشند. 

1 . در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به آخرين رشته و مقطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي سبزوار گذرانده ايد،وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
2. در هنگام ورود اطلاعات درج رشته ، مقطع و سال فراغت از تحصيل الزامي است.
3.پس ازورود اطلاعات وذخيره اطلاعات ، يك كد رهگيري نمايش داده شده و همچنين به ايميل و تلفن همراه شما ارسال مي گردد.
 تذكر: از آنجائي كه مسئوليت صحت اطلاعات درج شده در سامانه با شخص متقاضي ميباشد لطفا در ورود اطلاعات دقت نمائيد زيرا اطلاعات درج شده تا زماني كه به تائيد كارشناسان اداره دانش آموختگان دانشگاه نرسيده باشد قابل ويرايش و اصلاح ميباشد و بعد از تائيد امكان تغيير اطلاعات توسط متقاضي وجود ندارد.
4. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي و تلفن همراه  شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيك و صحت و در دسترس بودن تلفن همراه خود مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبوربعهده شما مي باشد.
5. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيك (email يا gmail) و تلفن همراه شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي يا تلفن همراه خود را در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)

متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 24 ساعت
(به جز ايام تعطيل) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.

 تذكر: دانش آموخته پس از دريافت كلمه عبور امكان ارسال درخواست را دارد و در مرحله پيش ثبت نام با كد رهگيري نمي تواند درخواستي ارسال نمايد.

 تذكر: خواهشمند است با توجه به مراتب پيش گفت از مراجعه حضوري خودداري نمائيد.

 تلفن هاي تماس خدمات پشتيباني سامانه:

 تلفن مستقيم اداره دانش آموختگان: 44018411 - 44018449 (051)

 (پاسخگويي كارشناسان اداره دانش آموختگان صرفا از ساعت 12:00 الي 15:00 روزهاي كاري دانشگاه صورت مي گيرد)

 تلفن مسئول فني سامانه:
77643586 - 021

 جهت ورود به فرم پيش ثبت نام بر روي اين لينك كليك نماييد.