جهت ثبت نام تنها از مرورگرهاي Internet Explorer در حالت Desktop و يا Google Chrome استفاده نماييد. (براي تغيير حالت Internet Explorer به Desktop بر روي Page Tools كليك نماييد و گزينه View In Desktop را انتخاب نماييد)

 لطفا در هنگام تكميل فرم حتما به نكات ذيل توجه فرماييد:
1. در هنگام درج مشخصات، اطلاعات مربوط به كليه  رشته ها و مقاطع تحصيلي خود را كه در دانشگاه علوم پزشكي سبزوار گذرانده ايد، وارد نماييد. خواهشمند است به علت اهميت صحت ثبت اطلاعات دريافتي دقت لازم در هنگام ورود اطلاعات بعمل آيد.
2. در هنگام ورود اطلاعات درج  رشته، مقطع  و  سال فراغت از تحصيل الزامي است.
3. از آنجائي كه پس از طي مراحل عضويت، از طرف دانشگاه يك كلمه عبور به پست الكترونيكي و تلفن همراه شما جهت ورود به سامانه ارسال خواهد شد، حتما از امنيت پست الكترونيك و صحت و در دسترس بودن تلفن همراه خود مطمئن باشيد، بديهي است مسئوليت حفظ كلمه عبور بعهده شما مي باشد.
4. كاربر گرامي جهت ورود به سامانه به منظور درخواست هرگونه فرايند فقط و فقط از كلمه عبوري كه به پست الكترونيك (email يا gmail) و تلفن همراه شما ارسال شده است، استفاده نماييد.(مي توانيد كلمه عبور ارسال شده به آدرس پست الكترونيكي يا تلفن همراه خود را عينا در قسمت مربوط كلمه عبور يا كد رهگيري كپي نماييد.)
 
  متقاضي گرامي مي توانيد پس از گذشت 24 ساعت (به جز ايام تعطيل) وضعيت ثبت نام خود را با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري در همين سامانه پيگيري نماييد.
ثبت نام متقاضي در سامانه درخواست ها
نام:
*
نام خانوادگی:
*
نام پدر:
*
تاریخ تولد:
* * *
شهر محل تولد:
*
استان محل تولد:
شماره شناسنامه:
*
شهر صدور شناسنامه:
*
استان صدور شناسنامه:
کد ملی:
*
جنسیت:
*
وضعیت تأهل:
*
اطلاعات رشته هاي تحصيلي گذرانده شده در دانشگاه علوم پزشكي سبزوار
 لطفا اطلاعات رشته هاي تحصيلي گذرانده شده در دانشگاه علوم پزشكي سبزوار را به تفكيك براي هر مدرك اخذ شده به صورت كامل پر گردد.
 جهت انتخاب رشته تحصيلي خود در هر سطر بر روي دكمه ... در كنار سمت چپ رشته كليك نماييد و در پنجره باز شده مي توانيد رشته، دانشگاه و مقطع مورد نظر خود را جستجو و پس از پيدا كردن انتخاب خود بر روي سطر مورد نظر كليك نماييد تا رشته، مقطع و دانشگاه مورد نظر در سطر رشته تحصيلي گذرانده شده فرم ثبت نام قراربگيرد.
ردیفرشته تحصیلیمقطع/دانشکدهسال ورودسال فراغتحذف
1
*
دوره آموزشی:
*
شماره دانشجویی در رشته مقطع دانشکده تحصیلی:
*
آدرس محل سکونت
شهر یا شهرستان محل سکونت:
*
استان محل سکونت:
خیابان اصلی:
*
خیابان فرعی:
کوچه:
پلاک:
*
مجتمع/ساختمان:
زنگ/واحد:
*
طبقه:
کد پستی 10 رقمی:
*
شماره تلفن:
*
کد تلفن شهرستان:
*
آدرس پست الکترونیکی:
*
تلفن همراه:
*
پر کردن موارد ستاره دار الزامی است